Hírek részletei

Vissza

Második helyen jutottunk az elődöntőbe

Négy meccset nyertünk hazai pályán.

Mindössze egyetlen harmadot sikerült döntetlenre hoznia egyik ellenfelünknek az első négy meccsen, a Szejke SK ifi 4-es fiúcsapata annyira ellenállhatatlan volt a hét végén a sportcsarnokban lezajlott zónadöntőn. Az utolsó meccs utolsó harmadát azonban elveszítettük, ami azt jelentette, hogy a második helyen léptünk tovább az elődöntőbe,

Vasárnap délután az Orbán Szilárd edző által irányított Szejke SK (a felkészülésben Kónya Hunor-Barnabás is besegített) a szintén minden meccsét nyerő Brassói Transilvania ellen lépett pályára. Ezen a találkozón is jól kezdett udvarhelyi gárda, az első két harmadot ha nehezen is, de megnyerte, ám a záró harmadban az ellenfél bizonyult jobbnak, öt góllal nyerte meg a játékrészt, így összesítésben a győzelmet is megszerezte.

A Szejke SK jó játékot, egységes csapatot mutatott a zónadöntőn, megérdemelten jutott tovább, jöhet a folytatás az elődöntőben.

Országos bajnokság, ifjúsági 4-es fiúk, zónadöntő, 5. forduló:

Székelyudvarhelyi Szejke SK–Brassói Transilvania ISK 32–34 (14–11, 11–10, 7–13)

A korábbi eredményeink:

Szászrégeni ISK – Székelyudvarhelyi Szejke SK 8–32 (0–12, 2–10, 6–10) (1. forduló)

Nagyszebeni ISK – Székelyudvarhelyi Szejke SK 11–31 (4–11, 3–9, 4–11) (2. forduló)

Fogarasi ISK–Székelyudvarhelyi Szejke SK ISK 28–43 (13–14, 12–17, 3–12) (3. forduló)

Székelyudvarhelyi Szejke SK–Vidombáki Sporting ISK 30–23 (11–8, 8–8, 11–7) (4. forduló)