Hírek részletei

Vissza

Csak egy csoda juttathat tovább

Egygólos vereséget szenvedett az ifi 3-as csapat Nagyszebenben, így nagyjából elszálltak a továbbjutási esélyei.

Nem játszott annyira jól a szerda délutáni szebeni meccsen az Akadémia ifi 3-as csapata, ahogy az elmúlt meccseken megszokhattunk és a második félidőben tett erőfeszítése ellenére egy góllal kikapott a Nagyszebeni ISK otthonában. Ezzel eldőlt, hogy csapatunk minden bizonnyal nem lesz ott az országos döntő nyolc csapata között.

Jelenleg Nagybánya 24 ponttal vezeti a csoportot, behozhatatlan előnye van, a második Torda 20 ponttal, míg az Akadémia a harmadik helyen áll 19 ponttal. Az utolsó fordulóban az udvarhelyi csapat hazai pályán fogadja az éllovast és a második helyen való továbbjutáshoz nem elég az sem, ha megveri Nagybányát: Torda a sereghajtó Kolozsvárral játszik hazai pályán és ki kellene kapjon ahhoz, hogy az SZKA-ISK második legyen. Matematikailag ugyan van esély, de a valóságban nagyon kevés.

Ifjúsági Bajnokság, 3-as fiú korosztály, rájátszás, felsőház-csoport, 4. csoport, 9. forduló

Nagyszebeni ISK – Székelyföldi Kézilabda Akadémia-ISK 30–29 (17–12)

Az SzKA-ISK gólszerzői: Vári Tamás 8, Nagy Norbert 6, Geréb Zalán és Szabó Lóránd 4-4,  Gyarmathy Zsolt és Menyhárt Barna 3-3, Paniti Péter 1.